“The Good Doctor” – bądź na bieżąco!

Dobrych seriali o medycynie nigdy dość! Przekonali się o tym miłośnicy produkcji „The Good Doctor”. Po ogromnym sukcesie „Chirurgów” oraz „Dr Housa” nikt nie spodziewał się, że kolejny serial o szpitalnym życiu może zyskać sympatię widzów. A jednak! „Dobrego lekarza” pokochały miliony osób na całym świecie.

“Czy warto oglądać serial “The Good Doctor” w legalnej telewizji internetowej?

„The Good Doctor” to produkcja wzorowana na koreańskim serialu o identycznym tytule. Postać młodego lekarza cierpiącego na autyzm tak mocno przypadła amerykańskim producentom do gustu, że pokusili się oni o stworzenie wielosezonowego serialu opartego o tę samą fabułę. Pomysł okazał się wyjątkowo dobry, gdyż ich dzieło nieprzerwanie od trzech lat podziwiają widzowie na całym świecie.

Pierwsze odcinki serialu o dobrym lekarzu ukazały się w Stanach Zjednoczonych w roku 2017. Niedługo potem zostały wyemitowane w języku polskim oraz wielu innych z całego globu. Głównym bohaterem produkcji jest Shaun Murphy. To ponadprzeciętnie uzdolniony młody lekarz, który otrzymuje posadę w jednym z prestiżowych amerykańskich szpitali chirurgicznych. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że chirurg cierpi na spektrum autyzmu. Czynnik ten jest powodem braku akceptacji i marginalizowania ze strony najbliższego otoczenia, a w szczególności współpracowników i przełożonych. Młody człowiek musi więc pracować ciężej niż kiedykolwiek, aby udowodnić ludziom wokół, że choroba nie przeszkadza mu w pracy i że powinien być traktowany na równi z innymi kolegami po fachu.

W główną postać serialu wciela się sam Freddie Highmore. Znamy go z kinowych ekranów już od czasów, kiedy był dzieckiem. Zagrał bowiem w produkcjach takich jak: „Charlie i fabryka czekolady”, „Artur i Minimki” oraz „Marzyciel”. Również producenci serialu są postaciami znanymi w swojej branży. Pierwszy z nich, Daniel Dae pracował przy „Zagubionych” oraz „Hawaii Five-O”. Drugi to David Shore, który na swoim koncie ma legendarnego już Doktora House’a.

Poznaj przygody niezwykłego chirurga!

Serial „The Good Doctor” obejrzymy w legalnej telewizji internetowej Ipla.tv. Transmitowany jest on na kanale AXN. Dostęp do niego można wykupić poprzez nabycie odpowiedniego pakietu filmowego. Każdy z pakietów można bezpłatnie testować przez okres dwóch tygodni, więc będziesz miał dużo czasu, aby samemu stwierdzić, czy opowieść o autystycznym chirurgu przypadła Ci do gustu. IPLĘ obejrzymy w popularnych przeglądarkach internetowych, ale też na ekranach telewizorów z funkcją Smart TV, smartfonów i tabletów. Dla wielbicieli urządzeń mobilnych, twórcy platformy stworzyli bezpłatną aplikację, która mocno ułatwi korzystanie z serwisu.

„The Good Doctor” to niezwykła opowieść o walce o równe prawa dla wszystkich ludzi. To historia lekarza, który toczy bój również ze sobą samym, ze swoimi słabościami. W końcu – to zachęta do podjęcia działania dla wszystkich, którzy z uwagi na wewnętrzne blokady i kompleksy stoją w cieniu innych. „Dobry lekarz” to zdecydowanie produkcja warta uwagi.