„Psy 3” wielki kasowy hit Władysława Pasikowskiego już dostępny na platformach dystrybucji internetowej

„Psy 3. W imię zasad” – kolejny film serii o losach Franciszka „Franza” Maurera

Fani kultowego cyklu filmowego „Psy” Władysława Pasikowskiego długo byli niepocieszeni, gdyż twórcy kazali im czekać odpowiednio 28 lat od premiery części pierwszej oraz 26 od premiery części drugiej legendarnej serii. Sympatycy twórczości Pasikowskiego mogli odetchnąć z ulgą, gdy pojawiła się informacja, że zaczynają się zdjęcia do kontynuacji serii filmu „Psy 3”. Wreszcie po wielu oczekiwań film „Psy 3” miał swoją premierę kinową, a ostatnio internetową na platformach streamingowych.

telewizor photo

Czy Franz poradzi sobie z nową rzeczywistością, którą zastał po wyjściu z więzienia?

Fabuła filmu „Psy 3” po raz kolejny koncentruje się wokół losów byłego funkcjonariusza służby bezpieczeństwa – porucznika Franciszka Maurera, pseudonim Franz. Główny bohater po odsiadce 25 lat w zakładzie karnym wychodzi z więzienia. Tak właśnie rozpoczyna się kolejna część filmowej trylogii „Psy”. Franz czuje się zagubiony, nie może się odnaleźć w nowoczesnej Warszawie. Starzy przyjaciele nie żyją albo zaginęli bez śladu, niegdysiejsze koneksje wygasły. Na domiar złego Maurerowi po piętach depczą agenci wywiadu Federacji Rosyjskiej. Czy i tym razem mu się uda?

Czy warto jeszcze raz zagłębić się w historię Franza Maurera?

Mimo wielu obaw fanów i krytyków przed premierą film może się podobać. Reżyser i scenarzysta filmu „Psy 3. W imię zasad” – Władysław Pasikowski – to postać, która od lat jest obecna w rodzimej kinematografii i o jego produkcję nie można się obawiać, nazwisko marka. Twórca sprawnie prowadzi tempo produkcji, film nie jest nużący. „Psy 3” są bogate w szereg nawiązań do poprzednich części trylogii, które wzbudzą uśmiech na twarzach wiernych fanów albo sprawię, że z powodu nostalgii pojawi im się łezka w oku. Pomimo paru zgrzytów scenariuszowych czy wyświechtanych rozwiązań film się broni i wypada naprawdę dobrze. Najlepiej jednak przekonać się o tym samemu. Zatem gdzie znaleźć „Psy 3”?

Gdzie znaleźć „Psy 3”? Kilka słów o dostępności.

Film „Psy 3” już jakiś czas temu miał swoją premierę kinową. Niestety w aktualnej chwili nie uświadczymy go na ekranach wielkich multipleksów czy mniejszych kin studyjnych. Nie jest to jednak przeszkodą, gdyż film wszedł do dystrybucji internetowej! Obecne usługi internetowe umożliwiają nam w łatwy sposób, za pomocą kilku prostych kliknięć dostęp do filmu „Psy 3” w naszych domach siedząc na kanapie przed telewizorem czy ekranem komputera. Wystarczy tylko urządzenie umożliwiające połączenie siecią internet i gotowe! Ale gdzie znaleźć „Psy 3” w internecie?

„Psy 3. W imię zasad” – gdzie oglądać w internecie?

Przy tak popularnej produkcji filmowej, jak „Psy 3” online absolutnie nie powinniśmy mieć problemów z odszukaniem jej w zakamarkach internetu. Wystarczy tylko w pasek wyszukiwarki internetowej wpisać frazę ‘gdzie znaleźć „Psy 3”’ online i pod ręką mamy dostęp do filmu z kilku różnych źródeł legalnej telewizji internetowej, np. IPLA. Uruchamiamy stronę albo dedykowaną aplikację na urządzenia z dostępem do internetu i znów możemy śledzić losy Franza Maurera